Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Dzień dziecka

Dzień Dziecka jest najbardziej kolorowym dniem w roku dla dzieci. Dzieci czekają na niego z utęsknieniem, a my ( już dorośli ludzie ) tę tęsknotę pamiętamy. Od wielu lat organizujemy Dni Dziecka dla instytucji publicznych i firm prywatnych. Dzień Dziecka często łączymy na życzenie klienta z Piknikiem Rodzinnym. Wiedząc jak bardzo wymagające potrafią być dzieci dbamy o każdy element imprezy, staramy się rozbawić, zaskoczyć i pozostać mile zapamiętanym.

Urodziny

Animacje urodzinowe to bardzo częsta forma zabawy podczas przyjęcia urodzinowego. Nasi animatorzy podczas prowadzenia zabaw, gier i warsztatów oddają całe swoje serce. Posiadamy autorskie programy animacyjne, sprzęt, muzykę. Możemy zorganizować urodziny w konkretnej tematyce.

Mikołajki

Mikołajki to chyba drugi dzień po Dniu Dziecka, który jest wyczekiwany przez dzieci.  Mikołajki to nie tylko Święty Mikołaj siedzący na fotelu, to przede wszystkim atmosfera świąteczna. Dzięki zabawom w zimowym i świątecznym stylu i oczywiście dzięki wspaniałym uczestnikom udaje się nam ją osiągnąć.

Pikniki rodzinne

Pikniki dla całych rodzin zawsze cieszą się popularnością w okresie wiosenno-letnim. Z myślą ze zadowoleni rodzice są wtedy gdy zadowoleni są dzieci, dbamy aby na Pikniku Rodzinnym nie zabrakło atrakcji. Tworzymy kącik dla najmłodszych dzieci i atrakcje dla dzieci starszych. Malowanie buziek i skręcanie baloników to nie wszystko co potrafimy. Współpraca z nami pozwoli Państwu spać spokojnie, bo wybierając nas, wybieracie firmę z doświadczeniem i solidnym zapleczem sprzętowym.