Imprezy firmowe

Imprezy firmowe

Imprezy integracyjne

Integracja pracowników może mieć różne formy. Cel jest jednak jeden : wzmocnienie relacji i więzi między nimi. Zgrany zespół to zespół bardziej efektywny, a efektywność w pracy przekłada się na rozwój firmy.

Pikniki firmowe

Możemy powiedzieć ze pikniki firmowe to nasz konik. Posiadamy zaplecze techniczne, profesjonalnych konferansjerów i animatorów, którzy zajmą czas najmłodszym. Zajmiemy się także kwestią cateringu, zabezpieczeń, transportem. Atrakcje jakie proponujemy naszym Klientom są sprawdzone ale nie brakuje w nich nowości. Z każdym rokiem nasze zaplecze sprzętowe wzbogaca się o nowe atrakcje.

Szkolenia

Szkolenia są bardzo ważnym elementem w rozwijających się firmach. Podnoszą umiejętności pracowników i ich kwalifikacje. Szkolenia firmowe możemy zorganizować  na wiele sposobów. Możemy zacząć od początku , wybierając dla Państwa koncepcję szkolenia i realizując szkolenie dla firmy od A-Z lub doradzając miejsce i zajmując się samą oprawą szkolenia.

Bankiety

Bankiety najczęściej proponujemy po udanym szkoleniu lub konferencji.  Mamy możliwość zrobienia bankietu pod namiotem.  Pomożemy stworzyć program bankietu, informacje graficzne, multimedialne, reklamę. Cały wieczór zostanie dostosowany do Państwa preferencji.

Jubileusze

Zorganizowaliśmy już wiele jubileuszy. Przy każdym dbamy o detale, ponieważ wiemy jak ważny jest to moment w Państwa Firmie. Zadbamy o zaproszonych gości, pracowników i o uroczystą formę jubileuszu. Mamy możliwość zorganizowania takiej imprezy w plenerze.

Imprezy tematyczne

Impreza w stylu lat 80-tych ? A może wieczór Casino ? Disco Polo Party lub wieczór z Super Bohaterami ? Czemu nie ! To sposób na integrację, dobrą zabawę, odkrycie nieznanych talentów. Zadbamy o atmosferę, dekorację, odpowiedni podkład muzyczny. Do każdego wieczoru tematycznego staramy się  wdrożyć  profil działalności firmy naszego Klienta.